У зв’язку з поступовим пом’якшенням карантинних заходів і згідно зі статтею 7 Угоди між Урядом України та Урядом Республіки Білорусь про пункти пропуску від 17.12.1992, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 р. № 819-р, 7 липня 2020 року відновлено функціонування пунктів пропуску через українсько-білоруський кордон «Дольськ - Мохро» та «Вільча - Олександрівка».
Також, з 7 липня відновлено пішохідне сполучення у діючих на теперішній час пунктах пропуску на українсько-білоруському кордоні: «Сеньківка – Веселівка»; «Славутич – Комарин»; «Нові Яриловичі – Нова Гута»; «Вільча – Олександрівка»; «Виступовичі – Нова Рудня»; «Дольськ – Мохро»; «Доманове – Мокрани».