3 липня 2020 р. у Міністерстві розвитку громад і територій України в режимі відео-конференції відбулося перше засідання Української частини Організаційного комітету з підготовки та проведення Третього Форуму регіонів України та Білорусі, який має відбутися 8-9 жовтня цього року у місті Гродно (Білорусь). Захід відбувся під головуванням Першого заступника Міністра розвитку громад і територій України з питань європейської інтеграції Ігорем Корховим.
У заході взяли участь представники відповідних міністерств та відомств, обласних державних адміністрацій, Торгово-промсилвоої палати України а також Посольства України в Республіці Білорусь. Під час заходу було розглянуто проект Концепції проведення, Основні елементи заходу та проект Програми Форуму, а також обговорено перспективи розширення договірно-правової бази співробітництва регіонів України і Білорусі.
Форум покликаний сприяти поглибленню співпраці та рівні регіонів України і Білорусі. Перший Форум відбувся у 2018 р. у м.Гомель (Білорусь). Другий Форум - у 2019 р. у м. Житомир.