• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
 • Беларускі
Щодо проходження прикордонних та митних процедур представниками іноземних ЗМІ, які прибудуть в Україну для висвітлення матчів у рамках Євро 2012
Опубліковано 22 травня 2012 року о 15:48

АдміністраціяДержавної прикордонної служби України та Державна митна служба України інформують пронаступні правила проходження прикордонних та митних процедур представниками іноземних ЗМІ, які прибудуть в Україну для висвітлення матчів у рамках Чемпіонату Європи 2012 року з футболу.

Зокрема, при проходженні прикордонних процедур представники іноземних ЗМІ, які прибудуть в Україну для висвітлення матчів у рамках Євро-2012, користуються пріоритетнимпорядком проходження прикордонного контролю на окремих єврокоридорах (напрямках) при наявності дійсного національного паспортного документа.

Допуск на територію України спеціальних вантажних автомобілів телекомпаній із робочими місцями для коментаторів спортивних змагань, монтажу відеоматеріалів, технічними вузлами для трансляції в ефір та іншим буде здійснюватись у пріоритетному порядку на смугах руху вантажного транспорту в пунктах пропуску для автомобільного сполучення за наявності визначених УЄФА позначок для преси.

Державнамитна служба України повідомляє, що відповідно до переліку документів, необхідних для здійснення митного контролю та митного оформлення товарів і транспортних засобів, що переміщуються через митний кордон України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 № 80, обов'язковими для подання митному органу є:

- митнадекларація (книжка (карнет) А.Т.А. тощо);

- товарно-транспортнийдокумент на перевезення (залізнична накладна (УМВС (СМГС), ЦІМ (СІМ)), авіаційна накладна (Air Waybill), коносамент (Bill of Lading) тощо;

- зовнішньоекономічнийдоговір (контракт) або інший документ, що використовується в міжнародній практиці замість договору (контракту);

- рахунок(Invoice) або інший документ, який визначає вартість товару.

З урахуванням мети переміщення товару, виду транспорту, характеру товару, способів розрахунку та інших факторів, що впливають на митні процедури, для здійснення митного контролю та оформлення митному органу надаються документи, необхідність подання яких визначається нормативно-правовими актами Мінфіну.

Разом із тим, для товарів, призначених для підготовки та проведення фінальної частини ЄВРО-2012, може застосовуватися спрощений порядок здійснення митного оформлення.

Зазначенийпорядок полягає у здійсненні пропуску через митний кордон України і митному оформленні товарів, призначених для підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу, без прийняття попереднього рішення митним органом про поміщення товарів у режим тимчасового ввезення, без подання документів, що відповідно до законодавства видаються органами державної влади і є передумовою здійснення митного контролю та митного оформлення таких товарів, а також можливості митного оформлення товарів митним органом за місцем здійснення зазначених заходів або митним органом у пункті пропуску через митний кордон України.

Спрощенийпорядок митного контролю та оформлення поширюється на товари для ЄВРО-2012, які ввозяться УЄФА, призначеними УЄФА особами, а також командами-учасницями Чемпіонату.

При цьому, повноваження призначених УЄФА осіб (у тому числі представників преси, радіо та телебачення) підтверджуються відповідним листом УЄФА, який підписується керівництвом УЄФА.

Такожповідомляємо, що для декларування устаткування для преси, радіо- та телепередач (в тому числі транспортних засобів, спеціально пристосованих для використання цілей радіо- чи телепередач), яке у період підготовки та проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу тимчасово ввозиться з умовним повним звільненням від оподаткування на митну територію України (Додаток В.2 Конвенції про тимчасове ввезення (м. Стамбул, 1990 рік)), може застосовуватися спеціальна (спрощена) форма митної декларації, форму якої можна завантажити з офіційного сайту Держмитслужби України (www.customs.gov.ua).

Для отримання більш детальної інформаціїпро правила оформлення тимчасового ввезення телевізійного обладнання на територію нашої держави радимозвертатись до Державної митної служби України (м. Київ-119, вул. Дегтярівська, 11-г, тел. (044) 247-28-47, (044) 247-26-86, (044) 481-19-33, [email protected]).

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux