• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
 • Беларускі
Відбулось 2-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради ділового співробітництва
Опубліковано 12 липня 2012 року о 11:23

04-07 липня ц.р. в м. Могильов відбулось 2-е засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради ділового співробітництва.
З білоруської сторони у засіданні Ради брали участь: Голова БєлТПП Мятліков М.М., перший заступник БєлТПП Реут В.Г., заступник Голови Могильовського облвиконкому Кравцов В.В., Заступник Генерального директора УП «Мінське відділення БєлТПП», секретар Консультативної ради Т.Я.Дубова, представники Мінського, Вітебського, Гомельського, Гродненського, Брестського, Могильовського відділень БєлТПП та Міністерства економіки РБ, а також керівники низки провідних підприємств Могильовської області. З української сторони було присутнє керівництво ТПП України (президент Скрипченко С.П., перший віце-президент Білий В.Л., радник президента Павлов Ю.І., Заступник начальника Управління міжнародних економічних зв’язків ТПП України О.М. Попова і редактор телепередачі «Палата» ТПП України В.І. Сербін), керівництво регіональних відділень ТПП України, зокрема, Волинської ТПП, Дніпропетровської ТПП, Закарпатської ТПП, Івано-Франківської ТПП, ТПП міста Києва та Київської області, Кіровоградської ТПП, Полтавської ТПП, Кременчугське відділення Полтавської ТПП, Рівненської ТПП, Черкаської ТПП та Херсонської ТПП, а також представники низки українських підприємств і дипломат Посольства України в Республіці Білорусь, перший секретар економічного відділу Г.М.Маринич.
В ході пленарного засідання Ради, сторони заслухали доповіді представників БєлТПП та ТПП України, а також обговорили питання розширення співробітництва між ТПП та діловими колами країн-учасниць, визначили сфери інтересів для активізації двосторонніх бізнес-контактів, при цьому було окреслено основні напрями співпраці між Україною та Білоруссю в торговельно-економічній сфері, а також проблеми, які сторони мають вирішити найближчим часом. Крім того, було проведено бесіди з керівництвом БєлТПП та ТПП України, в яких було обговорено проблемні питання двостороннього співробітництва та шляхи їх вирішення.
Під час 2-го засідання Українсько-Білоруської Консультативної Ради, сторони відмітили питання щодо виконання Плану спільних дій з реалізації пріоритетних напрямів українсько-білоруського співробітництва, що були сформовані за результатами 21-го засідання Міжурядової українсько-білоруської змішаної комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, та виконання плану реалізації домовленостей, досягнутих під час 21-го засідання, по збільшенню товарообігу двох країн та урегулюванню сальдо.
До участі в нараді залучили широке коло українських і білоруських підприємств-експортерів, а також представників наукових та ділових кіл обох країн, які виступали, ділились досягненнями та брали участь в контактній біржі.
Крім того, в ході засідання Ради були підписані угоди про співпрацю між Полтавською ТПП і Могильовським відділеням БєлТПП, а також Черкаською ТПП та Могильовським відділеням Бєл ТПП.
Під час участі в зазначеному заході, проведено низку бесід з представниками білоруських підприємств щодо розширення співробітництва, зокрема, із заступником директора по розвитку ЗАО «Гомельського вагоноремонтного заводу» щодо роботи спільного підприємства з Крюківським вагонобудівним заводом, ВАТ «Оршанський м’ясоконсервний комбінат» щодо створення спільного підприємства по випуску дитячого харчування з фірмою «Оніс» Одеської області, ВАТ «Брестсільмаш» щодо проблемних питань спільного підприємства з Україною міста Біла церква по випуску обладнання для сільгоспмашинобудування,
Посольство України отримало від представників БєлТПП, а також промислових підприємств РБ низку пропозицій для подальшої співпраці з українськими партнерами, а саме від ВАТ «Моготекс» місто Могильов, ВАТ «Горизонт» місто Мінськ, ВАТ «Щучинский завод автопровод» Гродненської області, ВАТ «Брестсільмаш» Брестської області, ВАТ «Оршанський м’ясоконсервний комбінат» Вітебської області, РУП «Гомельський вагоноремонтний завод» Білоруської залізничної дороги м. Гомель.
Результати участі у вказаному заході буде враховано Посольством з метою активізації роботи в напрямі розширення торговельно-економічного співробітництва між Україною та Республікою Білорусь.
Крім контактної біржі, білоруська сторона провела виставку БєлТПП в Ратуші міста Могильова за участю білоруських, українських і російських підприємств членів торгово-промислових палат.
6 липня у агромістечку «Александрія» Шкловського району Могильвської області проведено засідання Асоціації «Придніпров’я» членів торгово-промислових палат Білорусі, України і Росії, на повістку дня винесено п’ять питань:
1. Оздоровлення річки Дніпро - презентація програми «Відродження Дніпра».
2. Щодо практики роботи українсько-норвежської програми «Чисте виробництво і енергоефективність» в Херсонській і Дніпропетровській областях і можливість її тиражування в регіонах Білорусі.
3. Про можливості розвитку туризму в містах регіонах – членах Асоціації Придніпров’я.
4. Звіт про діяльність Асоціації ТПП Придніпров’я 2011 – 2012 рр.
5. Переобрання голови Асоціації ТПП Придніпров’я.
В рамках виставки – ярмарки народних ремесел «Купальський хоровод», яка проходила 6-7 липня 2012 року в агромістечку Алексанрія Шкловського району Могильовської області, взяли участь українські, білоруські, російські, литовські товаровиробники. З української сторони у виставковому заході брали участь члени торгово-промислових палат Дніпропетровської, Волинської, Херсонської, Черкаської та Полтавської областей, які продемонстрували товари українського виробництва в широкому асортименті.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux