24 серпня з нагоди Дня Незалежності України співробітники Посольства України в Республіці Білорусь та представники української громади Білорусі провели захід біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Мінську. На початку заходу т.в.о. керівника Посольства України Петро Врублевський зачитав присутнім вітання від Посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима, який наразі перебуває на консультаціях в Україні. Слово мала також Голова Громадського об’єднання українців «Заповіт» (м.Мінськ) Галина Калюжна. Після цього, учасники заходу поклали квіти до пам'ятника Великому кобзарю та прочитали декілька знаменитих віршів Тараса Шевченка.
