6 листопада 2013 року в Посольстві відбувся святковий вечір, присвячений 70-й річниці звільнення Києва від фашистських загарбників.
На урочистий вечір були запрошені ветерани Великої Вітчизняної війни, які брали участь у боях за Україну і її столицю, а також представники дипломатичного корпусу, громадськості, української діаспори.
Вечір розпочався покладанням квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку.
Присутніх привітав Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь Михайло Єжель, який відзначив, що «цей день для українського народу є днем пам'яті, героїзму і відваги». Саме 6 листопада 1943 року був звільнений Київ. Операція визволення Києва увійшла до військового літопису як одна з великих перемог радянського народу над фашистською Німеччиною.
Перед гостями виступили ветерани Великої Вітчизняної війни, які розповідали про трагічні часи початку війни та героїзм, коли увесь радянський народ піднявся на боротьбу за звільнення української землі від фашистських загарбників.
Лев Анцелович розповів про період героїчної оборони Києва, запеклі бої та звільнення півдня України, прочитав фронтового вірша і подарував Посольству книгу «891 день в піхоті». Іван Романов розповів як проходила операція звільнення Києва, учасником якої він був у якості танкіста. Ветеран Олександр Фень, учасник бойових дій за звільнення території України, а нині - член військово-наукового товариства Білорусі, розповів про нелегкі часи окупації та перемогу над ворогом, про книгу спогадів «О битве под Курском», яку передав для музею Посольства.
Ветеранам показали кадри хроніки, які відобразили героїзм і подвиг визволителів під час форсування Дніпра та звільнення столиці України.
Звучали мелодії про Київ і фронтові пісні у виконанні активіста української діаспори Едуарда Сніжка.
Гостей ознайомили з виставкою робіт відомого українського скульптора Володимира Філатова, творами Петриківського розпису, які експонуються в Посольстві України.
Відбулося також відкриття художнього проекту білоруської художниці-дизайнера Марини Ельяшевич, який прикрасив внутрішній дворик Посольства у вигляді архітектурно-декоративних фресок в українському стилі. Основу творчого проекту склали древні і сучасні мотиви, що відображають архітектурні і монументальні пам'ятники різних часів, багатство історії Києва і України в цілому. Фрески дозволяють доторкнутися не лише до історії України, але й відчути її спрямованість у майбутнє.
На завершення святкового вечора присутніх частували солдатською кашею.