Портал в режиме тестирования и наполнения
До 70-ї річниці відзначення Дня перемоги. Мартиролог героїв-українців, імена яких увічнено в Республіці Білорусь
23 апреля 2015 15:50

з Вінничини

Видайко Микола Федорович – брав участь у визволенні міст Ліда і Гродно

Дубелар Юрій Андрійович – похований у селі Онуфрієве Мстиславського району                                                         

Карпинська Тетяна Романівна – учасниця підпільної групи м. Могильов

Подолян Федот Прокопович – один із керівників партизанського руху на  території Могильовської обл.

Рудик Микола Мартинович – похований у селі Мєхове Городоцького району

Турчинський Макар Федорович – один із керівників партизанського руху на  території Речицького району

Хуторянський Анатолій Миколайович – похований в селі Райдуга Вєтковського району

 

з Волині

Киричук Василь Павлович – похований у місті Постави

 

з Дніпропетровщини -

Андросов Никифор Миколайович – учасник підпілля на  території Гомельської обл.

Бельченко Петро Савич – учасник партизанського руху на території Гомельської обл.

Гречихін Микита Артемович – брав участь у визволенні Гомельської обл.

Дерій Іван Григорович – учасник визволення Брестської обл.

Дидишко Олександр Іванович – учасник визволення Вітебської обл.

Качуєвський Павло Павлович – командир партизанського загону, який діяв на території Могильовської, Гомельської та Чернігівської областей

Максименко Микола Миколайович – учасник визволення Брестської обл.

Матросов Олександр Матвійович – Герой Радянського Союзу, його ім’я увічнено у мм. Барановичі, Барань, Бобруйськ, Борисов, Браслав, Брест, Бихов, Вілейка, Волковиськ, Високе, Ганцевичі, Гомель, Горки, Гродно, Добруш, Жлобин, Іванове, Івацевичі, Калинковичі, Кам’янець, Климовичі, , Кобрин, Ліда, Лунінець, Ляховичі, Мінськ, Могильов, Мозир, Молодечно та ін.

Сметанін Володимир Сергійович – Герой Радянського Союзу, учасник визволення Вітебської обл.

Сташевська Ганна Іванівна – похована в м.с. Мир Гродненської обл.

Токарєв Василь Федорович – Герой Радянського Союзу, похований у м. Мар’їна Гірка Пуховицького району Мінської обл.

Усов Віктор Михайлович – Герой Радянського Союзу, командир прикордонної застави, похований на Гродненщині.

 

з Донеччини

Двужильний Юрій Михайлович – похований у Могильовському районі

Колобашникова Ганна Іванівна – учасниця антифашистської боротьби в м. Кричові

Людников Іван Ілліч – Герой Радянського Союзу, м. Вітебськ

Щербина Василь Васильович – Герой Радянського Союзу, похований у м. Воложин

 

з Житомирщини

Макарчук Михайло Степанович – загинув при визволенні с. Ольшани

Несенюк Тимофій Гаврилович – похований у м. Малоріта

Шеремет Іван Григорович - Герой Радянського Союзу, похований у м. Скідель

 

із Запорізької області

Бєляєв Іван Петрович – похований у Брестській області

Канарєєв Володимир Григорович – Герой Радянського Союзу, похований у м. Пінськ

Кириченко Феодосій Петрович – Гродненська обл.

Лактіонов Пантелій Борисович – Герой Радянського Союзу, м. Малоріта

Макаревич Євген Георгійович – с. Хомськ Брестська обл.

Фурсенко Іван Семенович – Герой Радянського Союзу, похований в м.с. Новоєльня

 

з Івано-Франківська

Тимчук Іван Матвійович – Герой Радянського Союзу, м. Логойськ

 

з Київщини

Артеменко Микола Прохорович – похований у м. Ліда

Бевзюк Євген Демидович – посмертно нагородженя орденом Червоного Прапора, Гомельська обл.

Битько Валентин Степанович – Гродненська обл.

Данилевська Аліса Федорівна -  учасниця антифашистської боротьби в м. Кобрин

Колесник Володимир Григорович - Герой Радянського Союзу, Гомельська обл.

Корженевський Микола Миколайович – похований у м. Городок

Прищепа Микола Андрійович – похований у м. Буда-Кошелеве Гомельської обл.

Цах Митрофан Андрійович – похований у Гродненській обл.

 

з Кіровоградщини

Гуляєв Дмитро Тимофійович – Герой Радянського Союзу, похований у Слуцькому районі

Квітко Пилип Іванович – похований у м. Гродно

Лебедовський Федір Васильович – похований у Гомелі

Павловський Федір Кирилович – Герой Радянського Союзу, похований у Гомельській області

Стреленко Петро Пилипович – похований у Гродненській області

Сумченко Степан Сергійович – похований у м. Осиповичі

 

з Луганщини  

Герасименко Прокіп Михайлович – Герой Радянського Союзу, похований в селі Тропіно Шумилинського району

Дроботов Михайло Андрійович – похований у м. Слуцьк

Короленко Дмитро Тимофійович – похований у м. Лепелі

Леонов Василь Сергійович – похований у Вітебську

Рябцев Петро Сергійович – загинув у Бресті

 

 

                                                                                                                                                                                           

 

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux