Посольство України в Республіці Білорусь

Київ 01:49

Постанова ЦВК України від 19 квітня 2012 року № 71 «Про утворення закордонної виборчої дільниці на постійній основі»

У К Р А Ї Н А
ЦЕНТРАЛЬНА ВИБОРЧА КОМІСІЯ
ПОСТАНОВА
19 квітня 2012 року № 71
Про утворення закордонної виборчої дільниці на постійній основі

Розглянувши подання Міністерства закордонних справ України щодо первинного утворення закордонної виборчої дільниці на постійній основі у зв’язку з відкриттям нової закордонної дипломатичної установи України – Генерального консульства України в Нижньому Новгороді (Російська Федерація), відповідно до частин першої – четвертої та шостої статті 19, статті 22, частини четвертої статті 23, пункту 19 частини другої статті 30, підпункту 4 пункту 6 розділу ХV Закону України "Про вибори народних депутатів України", частини першої статті 30 Закону України "Про Державний реєстр виборців", Порядку утворення звичайних, закордонних та спеціальних виборчих дільниць на постійній основі, затвердженого постановою Центральної виборчої комісії від 24 січня 2012 року № 11, керуючись статтями 11 – 13, пунктом 71 статті 17 Закону України "Про Центральну виборчу комісію", Центральна виборча комісія постановляє:

1. Утворити закордонну виборчу дільницю на постійній основі при Генеральному консульстві України в Нижньому Новгороді (Російська Федерація) згідно із додатком.

2. Генеральному консульству України в Нижньому Новгороді (Російська Федерація) опублікувати повідомлення про утворення закордонної виборчої дільниці у друкованих засобах масової інформації, доступних громадянам України, що проживають чи перебувають на відповідній території, або, у разі неможливості, оприлюднити таке повідомлення в інший спосіб не пізніш як на п’ятий день після дня отримання цієї постанови.

3. Цю постанову оприлюднити в газетах "Голос України", "Урядовий кур’єр" та на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії, а також надіслати Міністерству закордонних справ України для передачі Генеральному консульству України в Нижньому Новгороді (Російська Федерація).

Голова Центральної виборчої комісії В. ШАПОВАЛ