• A-
  A+
 • Людям із порушенням зору
 • Українською
 • Русский
 • Беларускі
Онлайн-запис
Опубліковано 12 січня 2024 року о 16:11

 У Посольстві України в Республіці Білорусь працює система попереднього запису через форму онлайн-реєстрації. Просимо всіх уважно ознайомитися з системою запису та завчасно зареєструватися. 

Прийом здійснюватиметься виключно за попереднім записом https://mfa.gov.ua/consul/forua/e-cherga

З 15 листопада 2023 року оновлено механізм авторизації під час запису до Е-Черги.
Задля покращення доступу до консульських послуг, вашої безпеки та боротьби з кібершахрайством запис в Е-Чергу МЗС відбувається за умови електронної ідентифікації відвідувача, за допомогою е-підписів (на файловому, хмарному чи інших захищених носіях), Дія.Підпис та BankID НБУ.
Електронна ідентифікація забезпечується через платформу ID.GOV.UA. 
Просимо Вас заздалегідь підготуватися до використання засобів електронної ідентифікації. Більш детальна інформація та роз'яснення розміщені на сторінці порталу МЗС: https://mfa.gov.ua/consul/forua/e-cherga
• Як авторизуватися на ID.GOV.UA, як створити Дія.Підпис та що таке BankID НБУ - ви зможете дізнатися на відповідній сторінці порталу МЗС - https://cutt.ly/queue-id
• Крім Е-Черги, електронний підпис також надасть вам можливість користуватися величезним переліком електронних послуг порталу Дія - https://diia.gov.ua

При реєстрації на сайті ви маєте вносити про себе достовірні дані, у т.ч. свою актуальну адресу електронної пошти, через яку буде відбуватися подальша комунікація між вами та консульським відділом.

ДО УВАГИ ПЕНСІОНЕРІВ! Якщо Ви — отримувач пенсії й шукаєте можливість записатися до Е-Черги з метою проходження ідентифікації для продовження отримання пенсійних виплат, зверніть увагу на опції дистанційного виконання цієї процедури: 1) на порталі Пенсійного фонду слід обрати у головному меню "Ідентифікація у режимі відеоконференцзв'язку", заповнити форму та очікувати на зворотній зв'язок співробітників Пенсійного фонду; 2) маючи Дія.Підпис (нижче - докладні інструкції по його отриманню), можна авторизуватися на порталі Пенсійного фонду й ідентифікація відбудеться автоматично (докладна інструкція),

Звертаємо увагу, що консульські дії з оформлення Посвідчення на повернення в Україну, реєстрації громадянства дитини за народженням, оформлення документів для оформлення свідоцтва про смерть, будуть здійснюватися консульським відділом без попереднього запису.

В порядку «живої черги» (без запису) в консульському відділі також залишається:

- з вівторока по п’ятницю з 9.30. до 12.30 год – видача готових закордонних паспортів (при собі необхідно мати попередній закордонний паспорт, проїзний документ дитини).

У разі потреби вчинення консульських дій для членів сім’ї просимо врахувати, що реєстрація на сайті має здійснюватися для членів сім’ї окремо з обранням для кожної особи відповідного дня та години відвідування установи.

Консульське обслуговування відбувається виключно для тієї консульської дії, яку Ви обрали на сайті при бронюванні візиту.

При реєстрації на прийом online на вказану Вами електронну адресу буде додатково надіслано інформацію про запитувану Вами консульську дію, перелік документів та їх копій, які Ви маєте надати в консульстві, правила відвідування консульської установи.

1. При подачі документів до консульського відділу на обраний Вами на сайті час слід обов’язково мати з собою:

- оригінали необхідних документів та їх якісні копії (про перелік документів Вас буде поінформовано на вашу електронну адресу, яку Ви вказали при реєстрації на прийом до консульства).

Просимо прибути до консульського відділу вчасно - на обраний Вами час з дотримання вимог, зазначених вище. У разі недотримання цієї процедури консульський відділ, на жаль, не матиме можливості вчинити консульську дію, і Вам буде запропоновано обрати іншу дату/годину, коли Ви будете готові до подачі повного пакету документів.

2. Прийом відвідувачів у приміщенні консульського відділу здійснюється із суворим дотриманням санітарно-протиепідеміологічного режиму.

3. У разі потреби, додаткову інформацію у робочі дні Ви можете отримати за номером +37517 283-19-58, а також написавши до консульства на електронну адресу [email protected]. Телефон цілодобової «гарячої лінії» +375 25 603-11-84 (прохання телефонувати виключно у випадках загрози життю чи смерті громадян України).

Переконливе прохання: якщо Ви записалися на вчинення консульських дій, обрали день та час прийому, отримали відповідне підтвердження на адресу електронної пошти, але розумієте, що з тих чи інших причин не можете прибути до консульства, просимо заздалегідь відмінити бронювання за посиланням, що приходить у повідомленні на електронну пошту. Таким чином Ви звільните час та дасте можливість іншим громадянам скористатися записом на прийом та вчинити необхідну їм консульські дію.


Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux