Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:34

Відбулося урочисте відкриття тематичної експозиції «Україна у Другій світовій війні»

14 травня, 12:33

11 травня ц.р. у приміщенні Білоруського державного музею Історії Великої Вітчизняної війни відбулося урочисте відкриття тематичної експозиції «Україна у Другій світовій війні», яка була організована Посольством України в Республіці Білорусь.

На заході були присутні керівники дипломатичних місій, представники білоруської громадськості та ЗМІ, української громади Білорусі, ветерани Другої світової війни, які допомагали звільняти українську землю від нацистів та їх родичі. Відкриття експозиції відвідав Міністр культури Республіки Білорусь Юрій Бондар.

Виступаючи перед учасниками заходу, Посол України Ігор Кизим згадав трагічні та героїчні сторінки Другої світової війни та висловив вдячність представникам усіх народів, які допомогли визволяти українську землю від нацистських загарбників. Ігор Кизим також торкнувся подій сьогодення, зокрема на сході України, наголосивши на тому, що українці як ніхто інший знають справжню ціну миру.

Посол вручив ветерану Другої світової війни Л.С.Анцеліовичу та родичам інших ветеранів державні нагороди, зокрема відзнаки Президента України – ювілейні медалі «70 років перемоги над нацизмом».

Виставка буде доступна для перегляду відвідувачів музею Історії Великої Вітчизняної війни протягом наступних двох тижнів (вхід – безкоштовний).