Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:35

У Мінську обговорили підготовку до проведення Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь

03 травня, 18:19

3 травня у Мінську делегація України на чолі з заступником Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Тарасом Токарським взяла участь у робочій нараді з підготовки до проведення Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, запланованого на жовтень 2018 року. У нараді взяли участь керівництво ТПП України та Білорусі, МЗС та Мінпромполітики Білорусі, а також Посол України в Республіці Ігор Кизим та Посол Республіки Білорусь в Україні Ігор Сокол.

Під час зустрічі сторони обмінялись інформацією про стан підготовки до проведення Форуму та визначили аспекти, на яких необхідно зосередити увагу відповідальних за підготовку до проведення цього заходу. Домовлено про опрацювання найближчим часом детального спільного плану підготовки до Форуму.

Українську делегацію також прийняв заступник Прем’єр-міністра Республіки Білорусь Володимир Семашко. Метою зустрічі було обговорення питань, пов'язаних з підготовкою до Першого форуму регіонів України та Республіки Білорусь, а також інших актуальних питань двосторонньої співпраці в економічній сфері.