Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:35

У Мінську відзначили тридцять другу річницю Чорнобильської катастрофи

25 квітня, 13:16

24 квітня з нагоди 32-ї річниці Чорнобильської катастрофи у Мінську в Костелі святих Симона та Олени (Червоний Костел) відбувся молебен-реквієм пам'яті загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС, у якому взяли участь представники української громади Білорусі, місцевих громадських організацій та ЗМІ, а також дипломатичного корпусу, акредитованого в Республіці Білорусь.

Звертаючись до присутніх на заході, Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим відзначив велику жертовність ліквідаторів аварії на ЧАЕС, завдяки діям яких вдалося уникнути ще більш масштабної трагедії, а також наголосив на послідовних діях української влади з подолання наслідків катастрофи та перспективах подальшого розвитку Чорнобильської зони відчуження.

Посол України окремо наголосив на вагомому внеску міжнародної спільноти у справу подолання наслідків аварії та висловив вдячність присутнім на заході керівникам дипломатичних місій Великобританії, США, Польщі та ін. за надану Україні допомогу в цьому питанні.

В рамках заходу у Костелі була також розміщена підготовлена Посольством України фотовиставка присвячена річниці Чорнобильської трагедії, яка буде доступна для перегляду протягом наступних двох тижнів.