Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 09:23

Підписано Угоду про співпрацю між Асоціацією міст України та білоруської організацією «Поріднені міста».

02 квітня, 19:20

2 квітня у Мінську, в присутності Посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима, відбулося підписання Угоди про співпрацю між Асоціацією міст України (АМУ) та білоруської громадською організацією «Поріднені міста». З української сторони Угоду підписав Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, з білоруської сторони Заcтупник Голови ГО «Поріднені міста» Василь Панасюк.

В рамках заходу були також підписані угоди про партнерство між українськими і білоруськими містами - Миргородом і Смолевичами та Ладижином і Новолукомлем.

З нагоди цієї події у Посольстві України в Республіці Білорусь відбулася дружня зустріч, під час якої було обговорено перспективи розвитку українсько – білоруської співпраці на регіональному та муніципальному рівнях.

Укладання Угоди між асоціаціями міст двох країн сприятиме налагодженню взаємодії, як малих так і великих українських і білоруських міст. В рамках документів, що були підписані передбачається інтенсифікація співробітництва у сферах економіки, науки, культури і спорту.