Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 09:24

Вивчаємо українську!

15 березня, 18:45

Міністерство освіти Республіки Білорусь затвердило навчальну програму факультативних занять «Українська мова» для V-IX класів закладів загальної середньої освіти з білоруською та російською мовами навчання і виховання.

Відповідна навчальна програма розміщена на Національному освітньому порталі Республіки Білорусь і доступна за наступним посиланням: http://adu.by/ru/homepage/obrazovatelnyj-protsess-2017-2018-uchebnyj-god/1860-uchebnaya-programma-fakultativnykh-zanyatij-ukrainskij-yazyk-dlya-v-ix-klassov-uchrezhdenij-obshchego-srednego-obrazovaniya-s-belorusskim-i-russkim-yazykami-obucheniya-i-vospitaniya.html.

Вітаємо з цією подією українську громаду, а також усіх батьків та школярів, які бажають вивчати українську. Відтепер зацікавлені особи можуть звертатися до директорів білоруських загальноосвітніх навчальних закладів з метою організації уроків української мови.

Надання можливості вивчення української мови у школах Білорусі є важливим питанням у контексті розвитку співробітництва України з Республікою Білорусь у сфері освіти, про що йшлося на переговорах у ході візиту Президента Республіки Білорусь О.Г.Лукашенка до Києва 20-21 липня 2017 року.

Говоримо українською! Вивчаємо українську!