Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:52

У Посольстві України відзначили День Героїв Небесної Сотні

21 лютого, 08:39

20 лютого у Посольстві України в Республіці Білорусь за участі української громади, представників ЗМІ та творчих кіл Білорусі відбувся урочистий захід з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

            Учасники зібрання вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих під час Революції Гідності Героїв України. Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим назвав загибель Небесної сотні болісною раною у серці українського народу, в той же час, зазначивши, що пишається українцями, які виборють свою свободу та незалежність. Ігор Кизим також відмітив, що сьогодні кожний громадянин України має робити все від нього залежне, для втілення в життя цінностей та здобутків Революції Гідності та торкнувся питання проведення ґрунтовних реформ в Україні, які відбуваються у важких умовах на фоні російської військової, економічної та інформаційної агресії проти нашої держави.

            В рамках заходу, cвоїми спогадами поділився очевидець подій на Майдані - фотограф Сергій Гриц, а лауреат літературної премії «Воїн Світла імені Михайла Жизневського» поет Михась Скобла прочитав декілька віршів, зокрема, власний, присвячений пам’яті Михайла.