Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:25

Співробітники Посольств України та Литовської Республіці у Мінську спільно відзначили національне свято Литви - День захисників Свободи.

15 січня, 18:00

13 січня 2018 року Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим разом зі співробітниками українського диппредставництва, на запрошення Посла Литовської Республіки в Республіці Білорусь Андрюса Пулокаса, відвідали Посольство Литви у Мінську для відзначення Дня захисників Свободи (день пам'яті жертв трагічних подій, що сталися 13 січня 1991 року у Литві).

Зі словом до зібрання звернулися Посли обох держав. У своєму виступі, Посол України Ігор Кизим згадав трагічні події 1991 року у Вільнюсі та подякував Литовській Республіці за постійну підтримку яка вона надає Україні у складні часи, коли наша держава протистоїть російській агресії.

Посли та співробітники обох дипломатичних установ спільно переглянули трансляцію урочистого концерту "Разом до перемоги", який відбувся у Вільнюсі. Зазначений концерт був присвячений 27-ї річниці Дня захисників Свободи, а також підтримці Литовською Республікою України. Під час концерту литовські глядачі мали можливість перераховувати кошти організації „Blue Yellow“, яка надає всебічну допомогу українським військовим, їхнім рідним та близьким, дітям, які втратили батьків, постраждалим від війни міським громадам. За результатами концерту було зібрано понад 80 тисяч євро.