Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:46

У Мінську відбувся захід з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років з нагоди його 85-ї річниці.

24 листопада 2017, 18:52

24 листопада у Костелі Святих Симона та Олени у Мінську відбувся захід, організований Посольством України в Республіці Білорусь, з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років з нагоди його 85-ї річниці. На заході були присутні представники білоруської влади та громадськості, української діаспори країни, а також дипломатичного корпусу та ЗМІ.

Відбувся молебень з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Після цього з промовою до присутніх звернувся Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим. У своєму виступі Посол України подякував всім хто прийшов, щоб вшанувати пам'ять загиблих під час чи не найбільшої трагедії в історії Українського народу. Було зазначено, що, наразі, спільним завданням політиків і громадськості є поширення правди про вчинений радянським тоталітарним режимом злочин Голодомору. Підсумовуючи, Ігор Кизим відзначив, що, попри всі старання, сталінському режиму не вдалося знищити українців, не вдасться це і нинішній російській владі.

У рамках заходу його відвідувачі мали можливість ознайомитися з підготовленою Посольством України в Республіці Білорусь експозицією, присвяченою Голодомору 1932-1933 років, яка буде доступна для перегляду громадськості у Костелі Святих Симона та Олени у Мінську протягом вихідних днів.