Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:48

Робоча зустріч В.о. Голови Державної фіскальної служби України з Головою Державного митного комітету Республіки Білорусь

22 листопада 2017, 15:18

21 листопада 2017 року у Мінську відбулась робоча зустріч В.о. Голови Державної фіскальної служби України М.Продана з Головою Державного митного комітету Республіки Білорусь Ю.Сенько.

Головними питаннями, які були підняти у ході зустрічі були: спрощення митних процедур, перехід на сучасні інформаційні технології та переваги, які з’являться для уповноважених економічних операторів і вільних економічних зон після введення у дію нового Митного кодексу Євразійського економічного союзу.

Експерти митних відомств України та РБ обмінялись інформацією про стан і перспективи співробітництва на білорусько-українській дільниці кордону. Були також обговоренні питання щодо співпраці між митними органами обох країн у питанні боротьби з контрабандою.

За підсумками роботи керівники митних відомств України та РБ підписали два меморандуми, зокрема, Меморандум між Державною фіскальною службою України і Державним митним комітетом Республіки Білорусь про співробітництво у сфері підготовки кадрів та Меморандум про наміри між Державною фіскальною службою України і Державним митним комітетом Республіки Білорусь з питань взаємодії на період проведення в РБ II-х Європейських ігор 2019 року.