Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:47

У Посольстві України в Республіці Білорусь відзначили День Гідності та Свободи

22 листопада 2017, 08:30

21 листопада  2017 року у Посольстві України в Республіці Білорусь відбувся захід з нагоди Дня Гідності і Свободи, який відвідали представники білоруського парламенту, української діаспори країни, місцевих ЗМІ, а також активісти білоруських волонтерських організацій, які в останні роки активно надавали допомогу громадянам України, зокрема, вимушеним переселенцям. На початку заходу священником було прочитано молитву в пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

З вітальним словом до гостей заходу звернувся Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим. У своєму виступі Посол України згадав доленосні події, які відбулися чотири роки тому та відзначив, що сьогодні зворотного шляху немає, Україна стає все ближче до Європи, залишаючи позаду так зване «радянське минуле».  Наголошувалося, що наріжним каменем розбудови майбутнього України є внутрішні перетворення та реформи, які активно впроваджуються в нашій державі.

В рамках заходу, присутні переглянули документальний фільм «Пишемо історію. Революція Гідності» та оглянули тематичні книжкову та фотовиставки, присвячені цій події.

На заході також виступили з промовами депутат Палати представників Національних зборів Республіки Білорусь Олена Анісім та керівники громадських організацій «Центр української культури „Січ“» і «Білорусь-АТО».

Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної сотні.