Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 15:29

11 жовтня ц.р.співробітники Посольства України в Білорусі, українська громада відзначили день народження Пилипа Орлика - автора першої Конституції України

12 жовтня 2017, 12:31

11 жовтня ц.р. в Україні та Білорусі традиційно відзначається день народження 11 жовтня ц.р. в Україні та Білорусі традиційно відзначається день народження гетьмана і автора першої Конституції України П.С.Орлика.  – гетьмана і автора першої Конституції України. П.С.Орлика.  – гетьмана і автора першої Конституції України. В селі Косута Вілейського району відбулася церемонія покладання квітів до Пам’ятного знаку Пилипу Орлику за участю представників Посольства України в Республіці Білорусь і української громади.

У рамках відзначення у 2017 р. пам’ятної дати – 345-річчя від дня народження П.С.Орлика у Вілейському краєзнавчому музеї представлено виставку малюнків учнівської молоді району. У церемонії відкриття виставки взяли участь керівники виконавчої влади Вілейського району, співробітники Посольства, представники активу українських громадських організацій Білорусі.