Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 15:29

Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим від імені колективу Посольства та від себе особисто привітав Голову Білоруського громадського об'єднання українців "Ватра" Віктора Гутовського з 80-річним ювілеєм!

01 жовтня 2017, 09:41

"Золотої осінньої пори Ви святкуєте свій ювілей. Знаємо Вас як досвідченого керівника і організатора, справжнього українського патріота, добру і порядну людину. Так розпорядилась доля, що Ви стояли у витоків створення   Білоруського громадського об’єднання українців «Ватра», яку очолюєте вже понад двадцяти років.

          Під час особливого для історичного розвитку України періоду та становлення молодої української держави, що відбувалося на зламі двох століть, Ви, завдяки своєї мудрості, досвіду, патріотизму та незламній віри у світле майбутнє нашої держави  згуртували навколо себе однодумців, які і у теперішні, доленосні для нашої країни часи, готові відстоювати її національні інтереси, цілісність та непорушність її кордонів.

          Віншуючи Вас з ювілеєм, дозвольте висловити Вам, шановний Вікторе Миколайовичу,  слова теплих привітань та побажати, щоб Ваше життя було світлим і радісним, а дружні вітання додали життєвої наснаги.                                 

Нехай людська повага завжди крокує поруч з Вами.

Добра і щастя, міцного здоров’я і благополуччя Вам і Вашій родині!"

Посол України   Ігор Кизим