Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 15:32

Урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України

15 вересня 2017, 15:08

14 вересня ц.р. у Посольстві України в Республіці Білорусь відбулося урочисте прийняття з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України. У заході взяли участь представники уряду Білорусі, дипломатичних місій, білоруських громадських організацій та української громади.

З вітальним словом до гостей звернувся Посол України Ігор Кизим, який підкреслив, що Україна визначила свій шлях на Європейську інтеграцію, чому сприяє  Угода про асоціацію України з ЄС та набуття країною безвізового режиму. Посол висловив вдячність керівництву Білорусі за щире бажання зробити все можливе для миру і стабільності в нашій державі.

З вітальним словом у відповідь виступив Міністр промисловості Білорусі Віталій Вовк, який акцентував увагу на торговельно-економічній співпраці та зростанні темпів промислової інтеграції України та Білорусі.

Численні гості урочистого прийняття мали можливість ознайомитися з представницькою продукцією українських компаній, які представлені в Білорусі, послухати чарівні українські пісні у виконанні ансамблю бандуристів «Божена» Запорізької обласної філармонії.