Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 13:04

Привітання Посла України в Республіці Білорусь Ігоря Кизима

24 серпня 2017, 15:15

ШАНОВНА УКРАЇНСЬКА ГРОМАДО!

Щиро вітаю вас із загальнонаціональним святом - Днем незалежності України!
Проголошення незалежності стало закономірним результатом нашого історичного розвитку, спільною перемогою багатьох поколінь українців, які боролися й гинули за наші національну ідентичність, державну самостійність і власний колір на політичній карті світу. 
Разом з відзначенням 26 річниці незалежності ми також відзначаємо сторіччя Центральної Ради та початку української національної революції. Це етапи державотворчого процесу, до якого ми йшли з часів Київської Русі. Незалежність держави ми вибороли інтелектом, відданістю національній ідеї і боронимо власною кров’ю.
Набуття державної незалежності відкрило унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та розбудови нашої країни. Виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" стали способом життя, а не недосяжною мрією. Як нація ми вийшли на магістральний шлях демократії, свободи та європейської інтеграції. 
Впевнений, що запорукою успіху реформ, які здійснюються в державі, є творче єднання зусиль всіх громадян України і тих українців, які проживають за її межами.
Тож давайте добрими справами будемо разом примножувати могутність Держави, її авторитет на міжнародній арені, працювати задля консолідації суспільства заради процвітання рідної неньки-України.
Зичу вам, шановні українці, міцного здоров'я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

Надзвичайний і Повноважний Посол України в Республіці Білорусь
Ігор Кизим