Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 13:02

Покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві у Мінську 21 серпня ц.р. завершилися Дні української культури в білоруській столиці

21 серпня 2017, 16:03

Покладанням квітів до пам’ятника Великому Кобзареві у Мінську 21 серпня ц.р. завершилися Дні української культури в білоруській столиці, які були присвячені 26-й річниці незалежності України. Співробітники Посольства України в Республіці Білорусь та артисти з Полтавщини вшанували пам’ять видатного сина українського народу і виконали пісню «Реве та стогне Дніпр широкий».  

Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим звернувся до присутніх із словами подяки і наголосив на важливості подальшої участі українських професійних колективів у подібних мистецьких заходах задля популяризації української духовної культури, зміцнення партнерських зв’язків між українським і білоруським народами. Підкреслювалося, що українське мистецтво посідає чільне місце у сузір’ї культур Республіки Білорусь, оскільки наші народи єднає спільна історія, духовна традиція, теплі міжлюдські контакти, які ґрунтуються на взаємоповазі та взаєморозумінні.