Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 13:01

Свято української культури у Мінську з нагоди 26-ї річниці незалежності України розпочалося 20 серпня 2017 р. урочистою церемонією погашення поштової марки

21 серпня 2017, 12:59

Свято української культури у Мінську розпочалося 20 серпня 2017 р. урочистою церемонією погашення поштової марки, яка була виготовлена на замовлення Полтавської дирекції Укрпошти до Дня української культури в Республіці Білорусь. Урочиста подія відбулася напередодні Дня незалежності України в Посольстві України в Білорусі, оскільки погашення української поштової продукції може відбуватися лише на території України.
У церемонії взяли участь: Посол України в Білорусі Ігор Кизим, директор Республіканського центру національних культур Ольга Антоненко, представник Полтавської дирекції Укрпошти Наталя Чепурна. Почесні учасники заходу спеціальним поштовим штемпелем погасили поштову марку, на якій зображено Посольство України в Білорусі та Мінську Ратушу. Паралельно церемонія погашення марки відбувалася також у Полтаві, яка власне й стала ініціатором цього урочистого дійства.
До слова, перша церемонія погашення української поштової марки відбулася у 2016 р. в Посольстві України в США, а друга – в цьому році в Посольстві України в Білорусі.
Присутні привітали всіх учасників заходу та гостей з Полтави з цією урочистою подією, яка стала символом дружби і взаєморозуміння українського та білоруського народів.