Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 00:23

20-21 липня 2017 року відбувся офіційний візит Президента Республіки Білорусь О.Г.Лукашенка в Україну

21 липня 2017, 17:27

20-21 липня 2017 року відбувся офіційний візит Президента Республіки Білорусь О.Г.Лукашенка в Україну,  в рамках якого пройшли переговори глав двох держав у форматі "віч-на-віч" та у розширеному колі.

Президент Республіки Білорусь О.Г.Лукашенко поклав квіти до Могили Невідомого солдата та вшанував пам’ять жертв Голодоморів в Україні.

В рамках візиту було проведено двосторонній бізнес-форум, в якому взяло участь понад 90 компанії з Білорусі та України.

Основною темою двосторонніх переговорів був розвиток торговельно-економічного співробітництва. 

За результатами офіційного візиту підписано Програму співробітництва у сфері культури між Міністерством культури України та Міністерством культури Республіки Білорусь на 2017 – 2021 роки, Угоду між Міністерством культури України та Уповноваженим у справах релігій та національностей Республіки Білорусь у сфері міжнаціональних відносин та Угоду про наукове співробітництво між Національною академією наук України і Національною академією наук Білорусі.

Офіційний візит Президента Білорусі О.Г.Лукашенка засвідчив збереження високого рівня українсько-білоруських відносин, підтримку білоруською стороною територіальної цілісності та суверенітету України,  готовність сприяти врегулюванню ситуації на південному сході України, а також прагнення обох сторін до суттєвого розширення обсягів двосторонньої торгівлі.