Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 09:31

Посол України в Білорусі Ігор Кизим зустрівся з деканом, професорсько-викладацьким складом та студентами історичного факультету Білоруського державного університету.

17 травня 2017, 18:59

17 травня ц.р. посол України в Білорусі Ігор Кизим зустрівся з деканом, професорсько-викладацьким складом та студентами історичного факультету Білоруського державного університету.  

Під час зустрічі посол України відповів на численні запитання присутніх, які стосувалися різних сфер українсько-білоруського співробітництва, проведення спільних заходів науковців двох країн, зокрема з історичної тематики, реалізації освітніх проектів. Білоруська молодь цікавилася сучасною ситуацією в Україні, можливостями активізації студентського обміну з провідними університетами України, питаннями поглиблення економічних і культурно-гуманітарних зв’язків між нашими країнами, в тому числі у сфері туризму і спорту.

Посол України докладно розповів про результати зустрічі президентів України та Білорусі 26 квітня ц.р., поточний стан переговорів на мінському майданчику з урегулювання ситуації в Україні. Велику зацікавленість аудиторії викликали плани щодо організації трансляції українського телеканалу в білоруських кабельних мережах, проведення спільних заходів з відзначення пам’ятних дат тощо.

Зустріч відбувалася в атмосфері взаємоповаги, взаєморозуміння та обопільного прагнення пізнавати й краще розуміти один одного.