Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 09:32

Посол України у Білорусі Ігор Кизим вшанував пам'ять Героя Радянського Союзу, уродженця Полтавщини Павла Рака

05 травня 2017, 20:16

5 травня ц.р. у м.Борисів (Мінська область) в рамках відзначення 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 рр. Посол України у Білорусі Ігор Кизим поклав квіти до меморіалу Героя Радянського Союзу, уродженця Полтавщини Павла Рака, який загинув при звільненні м.Борисів від фашистських загарбників. Екіпаж танку Т-34 під командуванням П.Рака першим прорвався у місто Борисів і, фактично перебуваючи в тилу ворога, протягом шістнадцяти годин самостійно знищував штабні пункти ворога, ешелони з військовою технікою, склади з боєприпасами, а також звільнив полонених з концтабору поблизу м.Борисів.

          Звертаючись до учасників церемонії, І.Кизим наголосив на важливості збереження пам’яті про загиблих у боях Другої світової війни, які своїми героїчними вчинками наближали спільну перемогу над фашистськими загарбниками.

          У церемонії покладання квітів взяли також участь керівники міської влади м.Борисів та Борисівського району, співробітники Посольства, представники активу українських громадських організацій Білорусі.

Вічна пам’ять героям!!!