Посольство України в Республіці Білорусь

, Київ 09:48

Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим відвідав місце народження Гетьмана України Пилипа Орлика

05 квітня 2017, 10:48

4 квітня  Посол України І.Кизим здійснив робочу поїздку до малої батьківщини Пилипа Орлика  с.Косута (Вілейського району), де разом з       керівництвом Вілейського району та активом української громади в Республіці Білорусь взяв участь у церемонії покладання квітів до пам`ятного знаку Гетьману України П.Орлику - автору першої української конституції «Пакти і Конституції законів та вольностей Війська Запорозького», 307-му річницю якої відзначатиметься 5 квітня ц.р.

          Висловлюючи вдячність землякам українського гетьмана за увагу до історичної пам`яті про видатного українського політичного діяча, Посол відзначив важливість збереження спільної українсько-білоруської культурної й духовної спадщини.

          Посол зустрівся з Головою Вілейського райвиконкому Віктором Котом: відбувся обмін думками з  питань українсько-білоруського співробітництва, зокрема в контексті розвитку двосторонньої співпраці на регіональному рівні.

          З керівником Білоруського громадського об`єднання українців «Ватра» В.М.Гутовським були також обговорені подальші плани співпраці Посольства з українськими громадськими об`єднаннями в Республіці Білорусь.