Посольство Украины в Республике Беларусь

, Киев 00:28

Коментар Міністерства закордонних справ України у зв’язку з недопуском українських лікарів до незаконно затриманого громадянина України Павла Гриба

15 сентября 2017, 19:52

Міністерство закордонних справ України висловлює рішучий протест у зв’язку з недопуском російською стороною, незважаючи на численні звернення, українських лікарів до незаконно утримуваного громадянина України Павла Гриба.

11 вересня 2017 року Європейський суд з прав людини надав РФ термін до 25.09.2017 року повідомити Суд про актуальний стан здоров'я П. Гриба та про рекомендовані йому лікарські препарати.

Враховуючи критичний стан здоров’я П.Гриба, Міністерство вимагає від російської сторони невідкладно  надати можливість провести обстеження затриманого українськими лікарями, які готові терміново прибути до місця його тримання.

Закликаємо міжнародну спільноту засудити жорстоке поводження російської сторони з незаконно затриманим громадянином України П.Грибом та посилити політичний і дипломатичний тиск на Російську Федерацію задля його звільнення.

Последние заявления и коментарии